Vizualizácia - Oker - kúpelne, obklady, sanita

Prejsť na obsah
Virtuálna realita Vašej kúpeľne
V posledných rokoch sa význam kúpeľne posunul smerom od splnenia základného účelu očisty tela k miestu telesnej, ale najmä duševnej očisty, relaxácie a harmónie. Aj preto je kúpeľňa jednou z prvých a najčastejšie rekonštruovaných miestností v byte či dome. Priestorové riešenie, farebné zladenie a vybavenie kúpeľní sa dnes už rieši pomocou vizualizácie, ktorá pomôže skĺbiť zákazníkove predstavy a možnosti a vytvorí preňho kúpeľňu, ktorá bude plne funkčná a zároveň esteticky pôsobiaca, pripravená poskytnúť oddych a načerpanie nových síl.
Rekonštrukcia kúpeľne v našich podmienkach nie je práve najlacnejšia investícia do bývania, preto je nevyhnutné veľmi dobre zvážiť výber všetkých potrebných materiálov a ich zladenie podľa svojich požiadaviek. Odborne vyškolený personál v našich maloobchodných predajniach vám dokáže kvalifikovane poradiť vo výbere tých najvhodnejších materiálov, vypočuť si vaše predstavy a na základe takto získaných informácií dokáže „ušiť kúpeľňu na mieru."
Široká škála možností

Počítačová simulácia budúcej kúpeľne je veľkou výhrou pre všetkých, ktorí nemajú tak veľkú predstavivosť, aby si kúpeľňu dokázali vymyslieť sami, ale chcú sa na zariaďovaní kúpeľne podieľať od začiatku do konca. Naši odborníci vám na základe vybraných materiálov pripravia 3D vizualizáciu vašej kúpeľne, kde môžete priamo na mieste meniť, skúšať rôzne varianty, či inak dolaďovať požadovaný celkový vzhľad vašej kúpeľne. Vizualizačné grafické programy obsahujú rozsiahle databázy prvkov a materiálov jednotlivých výrobcov keramických obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, batérií a všetkých ostatných materiálov.
Vizualizačné programy sú v predajniach A-Keramika samozrejmosťou. Jednoducho povedané - odborný personál vám spracuje priestorové varianty usporiadania vašej kúpeľne tak, že si dokážete utvoriť celistvý obraz o kúpeľni, ktorá zatiaľ existuje len vo vašej predstave. Tak vám uľahčíme výber materiálov, s ktorými budete naozaj spokojný. Meniť, či premiestňovať je možné až do poslednej chvíle pred samotným začatím stavebných prác. V programoch sa tiež kladie dôraz na starostlivosť o invalidných a starších zákazníkov. Zvláštne nároky, vyplývajúce z ich obmedzení pohybu, sú bežnou súčasťou ponuky nášho vizualizačného programu.
Všetko pod jednou strechou

Okrem grafických 3D vizualizácii vám v našich predajniach ponúkame kompletný sortiment materiálov a výrobkov - keramické obklady a dlažby, vane, sprchovacie kúty, sanitárnu keramiku, vodovodné batérie a všetky ostatné kúpeľňové doplnky, ktoré dodajú vašej novej kúpeľni úplne iný rozmer. U nás nájdete pre vašu kúpeľňu úplne všetko. A to pod jednou strechou.
V rámci 3D vizualizácie kúpeľní Vám ponúkame:

  • kompletná 3D vizualizácia kúpeľne,
  • vypracovanie viacerých variantov a návrhov,
  • kompletné odborné poradenstvo,
  • kompletné informácie o produktoch, o ich správnom použití a montáži,
  • vypracovanie presnej cenovej kalkulácie,
  • poskytnutie virtuálneho pohľadu na ešte nezrealizovanú kúpeľňu.
Podklady potrebné na spracovanie grafického návrhu:

  • stavebný pôdorys alebo presne zameraný nákres kúpeľne, vrátanie okien a dverí,
  • zakreslenie výškových kót,
  • rozvody vody a odpady,
  • pri podkroví presne zakreslené výšky zošikmenia.
Návrat na obsah